×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Mobil Uygulamamızı İndir 100 TL Kazan

 

 

 

Expressmama Android ve iOS mobil uygulamaları yayında! Siz de mobil uygulamamızı indirin, kampanya ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Üstelik ilk alışverişinizde anında 100 TL indirim!

Kampanya Koşulları

1) İndirimden faydalanabilmeniz için www.expressmama.com'a üye olmanız, iOS veya Android mobil uygulamalarımızdan birini indirmeniz gerekmektedir.

2) Kampanyanın aktif olabilmesi için siparişin mobil uygulama üzerinden oluşturulması gerekmektedir. Masaüstü ya da mobil internet tarayıcılarında kampanya çalışmamaktadır.

3) İndirim her bir üyelik ile sadece bir kez kullanılabilmektedir.

4) Başka kampanyalarla birleştirilemez.

5) Kampanya 1000 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

İndirim Kullanımı

1) Öncelikle App Store veya Google Play marketlerinden mobil uygulamamızı indirmeniz gerekmektedir. 

2) Dilediğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra, alt tarafta orta kısımdan"Sepet görseli" kısmına tıklayarak açılan pencerede “Sepetinizdeki ürünler ve toplam tutarı göreceksiniz.” 

3) Ürünlerin sağ alt kısmındaki ''Kupon Kodu'' butonuna tıklayarak Kupon kodunuzu girebileceğiniz bir pencere açılacak ve ''EXP'' Kupon kodunuzu yazdığınızda indirim aktif olacaktır.

4) Kampanyadan sadece mobil uygulamar üzerinden verilen siparişler faydalanabilmektedir.

5) Son aşamada “Alışverişi Tamamla”  diyerek gerekli kargo bilgileri ve ödeme bilgileri girilerek sipariş oluşturulacaktır.

 

 

 

 

 

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap