×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Diğer Kuş Ürünleri

Gold Wings Yulaf Kuş Yemi 300 gr
Samsun Hızlı Teslimat

Gold Wings Yulaf Kuş Yemi 300 gr

65,00 TL 49,90 TL
(0 Yorum)
Gold Wings Nijer Tohumu 250gr
Samsun Hızlı Teslimat

Gold Wings Nijer Tohumu 250gr

69,00 TL 42,00 TL
(0 Yorum)
Quik Kumlu Mineral Blok
Samsun Hızlı Teslimat

Quik Kumlu Mineral Blok

39,00 TL 24,00 TL
(0 Yorum)
Bonisa Kumlu Tünek 4 Lü
Samsun Hızlı Teslimat

Bonisa Kumlu Tünek 4 Lü

59,00 TL 49,00 TL
(0 Yorum)
Bonisa Akıllı Kuş Yemlik
Samsun Hızlı Teslimat

Bonisa Akıllı Kuş Yemlik

85,00 TL 59,00 TL
(0 Yorum)
Dawbırd Dal Darı 120 Gr
Samsun Hızlı Teslimat

Dawbırd Dal Darı 120 Gr

89,00 TL 69,00 TL
(0 Yorum)
Bonisa Doğal Dal Darı 120 Gr
Samsun Hızlı Teslimat

Bonisa Doğal Dal Darı 120 Gr

89,00 TL 69,00 TL
(0 Yorum)
Bonisa Kuş Taşıma Çantası Mini
Samsun Hızlı Teslimat

Bonisa Kuş Taşıma Çantası Mini

459,00 TL 299,00 TL
(0 Yorum)

Kuş ürünleri, evcil kuşların bakımı ve sağlıklı gelişimi için kullanılan çeşitli ekipmanlar, oyuncaklar, besinler ve bakım ürünlerini içerir. İşte kuş ürünleri arasında bulunan bazı öğeler:

  1. Kuş Kafesi: Kuşlar için uygun büyüklükte, güvenli ve rahat bir yaşam alanı sağlayan kafesler mevcuttur. Kafes seçerken, kuşunuzun türüne ve büyüklüğüne uygun bir model seçmek önemlidir.

  2. Yem ve İçme Kapları: Kafes içinde yem ve içme kapları, kuşunuzun su ve yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Paslanmaz çelik veya plastik malzemeden yapılmış, kolay temizlenebilen kaplar tercih edilir.

  3. Kuş Yemi ve Mamaları: Kuşlar için özel olarak formüle edilmiş tohum karışımları, extruded mamalar, meyve ve sebze parçaları içeren yem çeşitleri bulunur. Bu yemler, kuşunuzun beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir.

  4. Kuş Kum ve Sepeti: Kuş kumu, kuşunuzun sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Kuşlar, kafes içindeki bir kum kabında banyo yapabilirler.

  5. Kuş Oyuncakları: Kuşlar, zeka ve fiziksel aktivitelerini teşvik etmek için çeşitli oyuncaklara ihtiyaç duyarlar. Ayna, tüy topu, zil ve ahşap oyuncaklar gibi çeşitli oyuncaklar, kuşlar için eğlenceli ve uyarıcı olabilir.

  6. Kuş Banyosu ve Püskürtme Şişeleri: Kuşlar su banyosu yapmaktan hoşlanır. Özel kuş banyosu veya püskürtme şişeleri, kuşunuzun tüylerini temizlemesine ve tazelemesine yardımcı olabilir.

  7. Kuş Sağlık ve Bakım Ürünleri: Kuş tırnak makası, gag törpüsü, kuş şampuanı ve tüy bakım ürünleri gibi sağlık ve bakım ürünleri, kuşunuzun genel sağlığını ve görünümünü korumaya yardımcı olabilir.

  8. Kuş Taşıma Kabı: Seyahat etmek veya veteriner ziyareti için kuş taşıma kabı kullanılır. Güvenli, hava alabilen ve rahat bir taşıma kabı seçmek önemlidir.

Kuşlar, türlerine, boyutlarına ve bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı gereksinimlere sahiptir, bu nedenle ürünleri seçerken kuşunuzun özelliklerini dikkate almalısınız. Veterinerinizden ve kuş bakım uzmanlarından alacağınız önerilerle, kuşunuzun sağlığına ve mutluluğuna yönelik uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap