×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Kedi Kumu ve Tuvaletleri

Signor Gatto Fresh Kedi Kumu 5 Lt
Samsun Hızlı Teslimat

Signor Gatto Fresh Kedi Kumu 5 Lt

95,00 TL 75,00 TL
(0 Yorum)
Şenyayla Kapaklı Kedi Kumu Küreği
Yeni

Şenyayla Kapaklı Kedi Kumu Küreği

89,00 TL 69,00 TL
(0 Yorum)
SaniCat Active White Lotus Ultra Topaklanan Kedi Kumu 10 lt
Samsun Hızlı Teslimat

Kedi kumu, evcil kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için kullanılan bir malzemedir. Kedi kumları, farklı tiplerde ve malzemelerde gelir, ve kedinizin tercihlerine ve ev ortamına uygun olanı seçmek önemlidir. İşte yaygın olarak kullanılan kedi kumu türleri:

  1. Topaklanan (Klump) Kedi Kumu: Bu tür kumlar genellikle kil, bentonit veya silika temelli olabilir. Kedi idrarını topaklar halinde yapışkan bir maddeye dönüştürerek kolayca temizlenmesini sağlar. Bu, kumun daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.

  2. Silika Jel Kedi Kumu: Bu tür kumlar genellikle silika jeli içerir. Silika jel, sıvıyı emerek kristalleşir ve daha sonra çöpleri topak halinde yapar. Bu tür kumlar genellikle kokuyu kontrol etmek ve daha az toz oluşturmak için tercih edilir.

  3. Doğal veya Organik Kedi Kumu: Bu tür kumlar genellikle doğal malzemelerden, örneğin ahşap talaşından veya mısır tanelerinden yapılır. Kimyasal katkı maddeleri içermezler ve çevre dostu seçeneklerdir.

  4. Kokulu Kedi Kumu: Bazı kedi kumları özel kokular içerebilir. Bu, çöp kutusundan gelen kokuları kontrol etmeye yardımcı olabilir. Ancak, kedinizin bu kokulara duyarlı olabileceğini unutmamak önemlidir.

  5. Non-Topaklanan Kedi Kumu: Bu tür kumlar genellikle kil, kum veya mısır bazlıdır ve idrarı topaklandırmaz. Bu nedenle, genellikle daha sık değiştirilmeleri gerekebilir.

Kedinizin kum tercihleri ve sağlık durumu, hangi tür kedi kumunu seçeceğinizi etkileyebilir. Ayrıca, kedi kumunu düzenli olarak temizlemek ve değiştirmek, kedinizin hijyenini korumak için önemlidir. Veterineriniz, kediniz için en uygun kedi kumu türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap