×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz PTT KARGO ile gönderilmektedir.
ExpressMama+90 533 290 55 40
- 0

Sık Sorulan Sorular

Kredi Kartı/ Banka Kartı

Havale/EFT

 

Siparişiniz Onaylandıktan Sonra;Siparişiniz hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından sipariş esnasında seçtiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Size bir SMS ile kargo takip numaranız bildirilir.Süreci "Hesabım - Siparişler" menüsünden takip edebilirsiniz.Siparişiniz Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir. Siparişinizi "Hesabım - Siparişlerim" sayfası "Durum" başlığından takip edebilirsiniz.

Faturanız için öncelikle hesabınızda kayıtlı e-posta adresinizi kontrol etmenizi öneririz.

Expressmama tarafından gönderilen her siparişte fatura muhakkak kolinin içerisine eklenmektedir. Kargo kutusunun üstünü, içini ve ürün ambalajınızı kontrol etmelisiniz.

Faturanız size ulaşmamış ise müşteri hizmetleri kanallarımızdan bize ulaşarak faturanızı talep edebilirsiniz.  (Fatura size kargo ile ulaşmadıysa kayıtlı mail adresinize mutlaka gönderilmiştir )

Eğer e-fatura mükellefi olduğunuz firmanız üzerinden sipariş vermiş iseniz; faturanız yine mail adresinize iletilecektir. ve GİB'ten veya Muhabese Programlarınızdan kontrol ediniz.

 

Siparişinizin durumunu, "Hesabım - Siparişler" sayfasından detaylı olarak takip edebilir, siparişinizin hangi süreçte olduğunu Durum başlığından görebilirsiniz.Ürün Hazırlanıyor: Siz siparişinizi tamamlayınca Durum başlığının altında  “Ürün Hazırlanıyor” metni yer alır. Bu aşamada da faturası düzenlenir ve ardından sipariş esnasında seçtiğiniz gönderim türüne göre kargoya teslim edilir.Ayrıca size bir SMS ile sipariş numaranız bildirilir.

Siparişiniz paketlenip kargoya teslim edildiğinde statüsü değişir, kargo süreci başlar.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap