×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

İletişim Bilgileri

Şirket Ünvanı:

OLGUN TİCARET MUSTAFA OLGUN

Adres:

BARUTHANE MAH. Cadde/Sokak:787. SK. No:2 /1 İç Kapı No:13 /İlkadım/SAMSUN

Çalışma Saatleri:

08:00-18:00

Hoş Geldiniz!

Biz, Olgun Ticaret Mustafa Olgun, müşteri memnuniyeti odaklı ve yenilikçi çözümleri benimseyen bir ekibiz. Kuruluşumuz, 1990 yılı tarihinde Samsun Alaçam bölgesinde faaliyete geçti ve o günden bu yana müşterilere kaliteli ürün ve hizmetler sunma misyonunu sürdürüyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunarak yaşamlarını iyileştirmelerine katkıda bulunmaktır. Her geçen gün değişen dünya koşullarına adapte olmak ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak gelişen ve öğrenen bir organizasyon olma hedefimiz bulunmaktadır.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı ve hızlı çözümler sunarak onların beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

  • İnovasyon: Sürekli olarak yeni fikirleri ve teknolojileri benimseyerek, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek ve rekabet avantajı sağlamak için yenilikçi bir yaklaşım benimsiyoruz.

  • İnsan Odaklı Yaklaşım: Çalışanlarımızın gelişimi, mutluluğu ve işbirliği içindeki güçleri, başarımızın temelini oluşturur.

  • Toplumsal Sorumluluk: Çalışmalarımızın sadece iş dünyasına değil, aynı zamanda topluma ve çevreye olan etkilerini dikkate alıyor, sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk taşıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Olgun Ticaret Mustafa Olgun, Gıda,Temizlik,Petshop ürünleri satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde kaliteyi ön planda tutuyor, her aşamada müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak sürekli iyileştirme yolunda adımlar atıyoruz.

Ekibimiz

Tecrübeli ve uzman bir ekiple çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Her bir çalışanımız, firmamızın değerlerini benimsemekte ve ortak hedeflerimize ulaşma yolunda birlikte çalışmaktadır.

Biz, Olgun Ticaret Mustafa Olgun, sizlere kaliteli ürün ve hizmetler sunarak uzun vadeli bir işbirliği kurmayı ve sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teşekkür ederiz!

Olgun Ticaret Mustafa Olgun Ekibi

İletişim Formu

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap