×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Mama ve Su Kabları

Köpek mama ve su kabı seçerken, köpeğinizin ihtiyaçlarına, boyutuna ve yaşına uygun olanları seçmek önemlidir. İşte köpek mama ve su kabı seçiminde dikkate almanız gereken bazı faktörler:

 

### Mama Kabı:

 

1. **Malzeme:** Paslanmaz çelik, seramik veya plastik gibi malzemeler arasında seçim yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik hijyeniktir, kolay temizlenir ve dayanıklıdır.

 

2. **Kaymaz Taban:** Mama kabının altında kaymaz bir taban, köpeğinizin yemek yemesi sırasında kabın yerinden oynamasını önler.

 

3. **Boyut:** Köpeğinizin günlük yemek miktarına uygun bir boyutta bir mama kabı seçin. Yeterli alanın olması, köpeğinizin rahatça yemek yemesini sağlar.

 

4. **Temizlik Kolaylığı:** Kolayca temizlenebilen bir tasarım tercih edin. Bulaşık makinesinde yıkanabilir mama kapları, temizlik açısından pratik olabilir.

 

5. **Derinlik:** Köpeğinizin yüz yapısına uygun bir derinlikte olan bir kabı tercih edin. Bazı köpekler, derin bir kaba daha rahat ulaşabilir.

 

### Su Kabı:

 

1. **Malzeme:** Su kabı için de paslanmaz çelik, seramik veya plastik seçenekleri mevcuttur. Paslanmaz çelik su kabı, temizliği kolay ve dayanıklı bir seçenektir.

 

2. **Kaymaz Taban:** Su kabının altında kaymaz bir taban, köpeğinizin su içerken kabın yerinden oynamasını önler.

 

3. **Kapasite:** Köpeğinizin su ihtiyacına uygun bir su kabı seçin. Sık sık su değiştirmek veya doldurmak zorunda kalmamak için daha büyük kapasiteli bir kabı tercih edebilirsiniz.

 

4. **Temizlik Kolaylığı:** Su kabının temizliği kolay olmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir veya kolayca elde yıkanabilir olmalıdır.

 

5. **Çiftli Kabı Sistemleri:** Hem mama hem de su kabını içeren bir set alarak uyumlu bir görünüm elde edebilir ve köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun bir kombinasyon seçebilirsiniz.

 

6. **Taşınabilirlik:** Seyahat ediyorsanız veya ev içinde yer değiştiriyorsanız, hafif ve taşınabilir bir su kabı tercih edebilirsiniz.

 

7. **Otomatik Su Kapları:** Otomatik su kapları, su seviyesi düştükçe otomatik olarak dolum yapan sistemlerdir. Bu, köpeğinizin her zaman taze suya erişim sağlar.

 

Her köpek farklıdır, bu nedenle köpeğinizin bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak mama ve su kabı seçmek önemlidir. Köpeğinizin rahat bir şekilde yemek yemesi ve su içmesi, genel sağlığına olumlu bir katkı sağlar.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap