×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Kedi Tasması

Kedi tasması, genellikle kedinin boyun bölgesine takılan ve sahibinin iletişim bilgilerini taşıyan bir eşyadır. Kedi tasması, kedinin kaybolması durumunda sahibinin kolayca bulunmasını sağlar. Ayrıca, kedinin dışarıda dolaşırken güvenli bir şekilde kontrol altında tutulmasına da yardımcı olabilir.

Kedi tasması genellikle naylon, deri veya kumaş malzemeden yapılmış olabilir. Farklı renk ve desen seçenekleri bulunabilir. Kedi tasması seçerken kedinin boyutuna ve rahatlığına dikkat etmek önemlidir. Ayrıca, kedi tasması üzerindeki tokanın kolay açılıp kapanabilmesi ve kedinin rahat hareket edebilmesi de önemlidir.

Kedi tasması takarken, kedinin boynuna sıkı olmayacak şekilde takılması ve kedinin rahatça nefes alabilmesi sağlanmalıdır. Ayrıca, kedinin tasmanın takılı olduğunu hissetmemesi için tasmanın hafif olmasına dikkat edilmelidir.

Sonuç olarak, kedi tasması kedinin güvenliğini ve sahibinin huzurunu sağlayan önemli bir eşyadır. Kedinin boyutuna ve rahatlığına uygun bir kedi tasması seçilerek, kedinin dışarıda güvenli bir şekilde dolaşması sağlanabilir.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap