×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0

Kedi Parfümleri

Dawcat Parfüm Candy Kenzo Esans No 1 100 Ml
Samsun Hızlı Teslimat

Dawcat Parfüm Candy Kenzo Esans No 1 100 Ml

201,28 TL 154,83 TL
Sepette %20 İndirim 123,86 TL
(0 Yorum)

Kedi parfümleri, genellikle kedi sahiplerinin evcil kedilerini taze ve hoş kokulu tutmak için kullanılan spesifik parfümlerdir. Bu ürünler genellikle veterinerler tarafından onaylanmış ve kedi sağlığına uygun olarak formüle edilmiştir. Ancak, kedi parfümleri kullanmadan önce veterinerinizle konuşmak önemlidir çünkü bazı kediler, cilt tahrişine veya alerjik reaksiyonlara neden olabilen belirli içeriklere karşı hassasiyet gösterebilir.

 

Kedi parfümleri genellikle şu amaçlarla kullanılır:

 

1. **Koku Kontrolü:** Kedi parfümleri, kedinin tüylerinde veya çevresinde oluşan kötü kokuları maskeleyerek evin daha taze kokmasına yardımcı olabilir.

 

2. **Anti-Allerjen:** Bazı kedi parfümleri, evcil hayvan alerjilerini hafifletmeye yardımcı olduğu iddiasıyla tasarlanmıştır. Ancak, alerjiye duyarlı kişiler için bu tür ürünlerin etkili olup olmadığını belirlemek zordur.

 

3. **Kedinin Tüy Bakımı:** Kedi parfümleri, kedinin tüylerini yumuşatmaya, parlaklık kazandırmaya ve tüy bakımını kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

 

Kedi parfümleri genellikle püskürtme veya fırçalama yöntemleriyle uygulanabilir. Ancak, herhangi bir kedi ürününü kullanmadan önce veterinerinizle konuşmak önemlidir. Bazı kediler, yabancı kokulara karşı hassas olabilir veya cilt reaksiyonları gösterebilir. Ayrıca, kedi parfümleri yerine kedinizin doğal temizlik alışkanlıklarına ve sağlığına dikkat etmek genellikle daha güvenli bir seçenektir.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap