×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0
Ovisso, Samsun Hızlı Kargo

Ovisso 3 Katlı 8 Kedi Başlı Toplu Oyuncaklı Kedi Oyun Kulesi

%20
249,90 TL
199,90 TL
Ovisso Samsun Hızlı Kargo
Son 5 adet ürün kaldı!
Kategoriler : Çeşitli Kedi Oyuncakları
Marka : Ovisso , Samsun Hızlı Kargo
Stok Kodu : 8681475623967
Havale : 193,90TL (%3 havale indirimi)
Mağazadan Teslim Al : 189,91TL (%5 mağazadan teslim al indirimi)

350₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim
Mağazadan Teslim Al ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %5 İndirim

3 katlı 8 kedi başlı toplu oyuncaklı kedi oyun kulesi, genellikle evcil kediler için tasarlanmış ve onların eğlence ve aktivite ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş bir üründür. Bu tür kedi oyun kuleleri, kedilerin tırmanma, oyuncaklarla oynama ve dinlenme gibi doğal davranışlarını teşvik etmek için tasarlanmıştır. İşlevsel ve eğlenceli olmalarının yanı sıra, kedinin zihinsel ve fiziksel sağlığını korumak için de önemli bir rol oynarlar.

 

3 katlı bir kedi oyun kulesi genellikle şu özelliklere sahip olabilir:

 

Katlar: Üst üste yerleştirilmiş farklı katlar, kedinin tırmanma ve keşfetme yeteneklerini teşvik eder. Her kat farklı bir platform veya yatak olabilir, böylece kedi istediği zaman dinlenip gözlem yapabilir.

 

Oyuncaklar: Kedinin ilgisini çekecek çeşitli oyuncaklarla donatılmış olabilir. Örneğin, tüyler, topçuklar veya ziller gibi oyuncaklar kedinin oyun oynamasını teşvik eder ve onların enerjisini harcamalarına yardımcı olur.

 

Tünekler ve Sütunlar: Kedinin tırmanma ve tırmanma ihtiyacını karşılamak için tünekler veya sütunlarla donatılmış olabilir. Bu, kedilerin tırnaklarını bileyerek sağlıklı tırnaklarını korumalarına yardımcı olur.

 

Malzeme: Genellikle dayanıklı ve kolay temizlenen malzemelerden yapılmıştır. Bu, uzun ömürlü bir ürün sunar ve evcil hayvanınızın hijyenini korur.

 

Kedinizin yaşına, boyutuna ve aktivite seviyesine uygun bir kedi oyun kulesi seçmek önemlidir. Ayrıca, kedinizin güvenliği için ürünü dikkatlice monte etmek ve yerleştirmek önemlidir.


Uzmanına Sor - Soru-Cevap

Samsun içi 350₺ ve Üzeri ÜCRETSİZ TESLİMAT Hizmeti veriyoruz.
Atakum Şehir Merkezi ve İlkadım'dan Saat 14:00'e kadar gelen siparişleri Aynı Gün Teslim Ediyoruz.


Samsun Petshop
Samsun Kedi Maması Siparişi
Samsun Köpek Maması Siparişi
Kedi Maması Siparişi
Köpek Maması Siparişi

GÜVENDESİNİZ!
Ürünü iade edebilmek için ürünü kullanmamış ve ambalajını açmamış olmanız gerekmektedir.
İade işlemi için önce bize +90 533 290 55 40  nolu telefonumuzdan ulaşıp bilgi vermeli, daha sonra da ürünü PTT Kargo'ya teslim etmelisiniz. 
Ücret iadeleri, iade edilen ürün depomuza ulaşıp, kontrol edilip onaylandıktan sonra 2-15 gün içerisinde yapılır.
Bu ürünü 15 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Stok Kodu 8681475623967
Barkod 8681475623967
EAN 8681475623967
KDV %20
Kategoriler Çeşitli Kedi Oyuncakları
Markalar Ovisso, Samsun Hızlı Kargo
Etiketler
Kullanım Durumu Yeni
ÖZELLİKLER Çeşitli Kedi Oyuncakları

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap