×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0
Ovisso

Ovisso Kediler içi Zilli Tüylü Top Oyuncak

%43
105,00 TL
59,90 TL
Ovisso
Son 2 adet ürün kaldı!
Kategoriler : Çeşitli Kedi Oyuncakları
Marka : Ovisso
Stok Kodu : 8681475632556
Havale : 58,10TL (%3 havale indirimi)
Mağazadan Teslim Al : 56,91TL (%5 mağazadan teslim al indirimi)

350₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim
Mağazadan Teslim Al ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %5 İndirim

Zilli tüylü top oyuncaklar, kediler için popüler ve eğlenceli bir oyuncak türüdür. Bu oyuncaklar genellikle yumuşak bir topun üzerinde tüylerle süslenmiş ve içinde küçük bir zil bulunur.

 

Bu tür oyuncaklar, kedilerin avlanma içgüdülerini uyarır ve etkileşime geçmelerini teşvik eder. Kedinin ilgisini çekmek için hareket eden tüyler ve içindeki zil kullanılır. Kedi bu oyuncakla oynayarak, vurarak, kovalayarak veya çiğneyerek zaman geçirebilir.

 

Zilli tüylü top oyuncaklar, kedilerin fiziksel ve zihinsel olarak uyarılmasını sağlar. Ayrıca, kedinin egzersiz yapmasına ve enerjisini atmasına yardımcı olurlar. Kedinin hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı için önemli bir rol oynarlar.

 

Bu tür oyuncaklar genellikle dayanıklıdır ve uzun süre dayanabilirler. Ancak, kedilerin bu tür oyuncakları kullanırken gözetim altında olmaları önemlidir. Ayrıca, oyuncaklar düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir, özellikle parçaları yıprandığında veya zil çıkarıldığında.

 

Zilli tüylü top oyuncaklar, kedilerin eğlenmelerini ve aktif kalmalarını sağlayarak mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir.

 

 


Uzmanına Sor - Soru-Cevap

Samsun içi 350₺ ve Üzeri ÜCRETSİZ TESLİMAT Hizmeti veriyoruz.
Atakum Şehir Merkezi ve İlkadım'dan Saat 14:00'e kadar gelen siparişleri Aynı Gün Teslim Ediyoruz.


Samsun Petshop
Samsun Kedi Maması Siparişi
Samsun Köpek Maması Siparişi
Kedi Maması Siparişi
Köpek Maması Siparişi

GÜVENDESİNİZ!
Ürünü iade edebilmek için ürünü kullanmamış ve ambalajını açmamış olmanız gerekmektedir.
İade işlemi için önce bize +90 533 290 55 40  nolu telefonumuzdan ulaşıp bilgi vermeli, daha sonra da ürünü PTT Kargo'ya teslim etmelisiniz. 
Ücret iadeleri, iade edilen ürün depomuza ulaşıp, kontrol edilip onaylandıktan sonra 2-15 gün içerisinde yapılır.
Bu ürünü 15 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Stok Kodu 8681475632556
Barkod 8681475632556-1
EAN 8681475632556-1
KDV %20
Kategoriler Çeşitli Kedi Oyuncakları
Markalar Ovisso
Etiketler
Kullanım Durumu Yeni
ÖZELLİKLER Çeşitli Kedi Oyuncakları

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap