×
Ürünler Sepete Eklendi
350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir. 350₺ Üzeri Ücretsiz Kargo Siparişleriniz HEPSİJET ve PTT KARGO ile gönderilmektedir.
AYNI GÜN TESLİMAT+90 533 290 55 40
- 0
Ovisso, Samsun Hızlı Kargo

Ovisso Küçük 2'li Kedi ve Köpek Mama Kabı

%55
127,80 TL
57,45 TL
Ovisso Samsun Hızlı Kargo
Kategoriler : Kedi Mama ve Su Kabı
Marka : Ovisso , Samsun Hızlı Kargo
Stok Kodu : 8693135050839
Havale : 55,73TL (%3 havale indirimi)
Mağazadan Teslim Al : 54,58TL (%5 mağazadan teslim al indirimi)

350₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim
Mağazadan Teslim Al ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %5 İndirim

2'li Kedi ve Köpek Mama Kabı, evcil hayvan sahiplerinin hem kedi hem de köpekleri için aynı anda kullanabilecekleri bir mama kabı setidir. Bu set genellikle iki ayrı mama kabını içerir, böylece evcil hayvan sahipleri kedi ve köpeklerinin yiyeceklerini ayrı tutabilirler.

 

Bu mama kapları genellikle plastik, seramik veya paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Plastik olanlar genellikle hafif ve dayanıklıdır, seramik olanlar daha şık bir görünüme sahiptir ve paslanmaz çelik olanlar ise daha hijyeniktir.

 

2'li Kedi ve Köpek Mama Kabı setleri genellikle kaymaz tabanlarla donatılmıştır, böylece mama kabları yerinden kolayca kaymaz ve yerde dökülme olasılığı azalır. Ayrıca, bu setlerin bazı modellerinde her bir mama kabının altında yükseklik ayarlanabilir ayaklar bulunabilir, bu da mama kabının yüksekliğini ayarlamak için faydalı olabilir.

 

Bu tür mama kapları, evcil hayvan sahiplerine kedi ve köpeklerinin yemek düzenini düzenli ve organize bir şekilde tutma imkanı sunar. Ayrıca, her iki hayvan için de ayrı mama kabı olması, kedi ve köpeklerin yiyeceklerini ayrı tutmak isteyen sahipler için uygun bir seçenektir.

 


Uzmanına Sor - Soru-Cevap

Samsun içi 350₺ ve Üzeri ÜCRETSİZ TESLİMAT Hizmeti veriyoruz.
Atakum Şehir Merkezi ve İlkadım'dan Saat 14:00'e kadar gelen siparişleri Aynı Gün Teslim Ediyoruz.


Samsun Petshop
Samsun Kedi Maması Siparişi
Samsun Köpek Maması Siparişi
Kedi Maması Siparişi
Köpek Maması Siparişi

GÜVENDESİNİZ!
Ürünü iade edebilmek için ürünü kullanmamış ve ambalajını açmamış olmanız gerekmektedir.
İade işlemi için önce bize +90 533 290 55 40  nolu telefonumuzdan ulaşıp bilgi vermeli, daha sonra da ürünü PTT Kargo'ya teslim etmelisiniz. 
Ücret iadeleri, iade edilen ürün depomuza ulaşıp, kontrol edilip onaylandıktan sonra 2-15 gün içerisinde yapılır.
Bu ürünü 15 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Stok Kodu 8693135050839
Barkod 8693135050839-1
EAN 8693135050839-1
KDV %20
Kategoriler Kedi Mama ve Su Kabı
Markalar Ovisso, Samsun Hızlı Kargo
Etiketler
Kullanım Durumu Yeni
ÖZELLİKLER Kedi Mama ve Su Kabı

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap